Promise Wonders

Promise Wonders to solowy projekt studyjny Macieja Szkudlarka, związanego z Trójmiejską sceną alternatywną, ostatnio z takimi projektami jak Logophonic czy free-jazzowa, improwizująca formacja Band_A. Materiał został nagrany i wyprodukowany w White Noise Studio w Gdyni. Projekt przywołuje skojarzenia z muzyką downtempo czy trip-hop, nawiązuje też klimatem do dźwięków sceny francuskiej.

Najważniejsze instrumenty, które zostały wykorzystane do zarejestrowania materiału pochodzą z krajów, które już nie istnieją. Są to mianowicie: gitara basowa Jolana Diamant produkcji czechosłowackiej oraz "syntezator" Vermona Formation 1, wyprodukowany w NRD.

Prawie wszystkie partie instrumentalne na „Home Made EP” zostały wykonane przez Maćka, który odpowiadał również za kompozycje, całość produkcji i postprodukcji. Oprócz niego możemy usłyszeć wokal Joanny Szkudlarek (w utworze „Where are you”) i instrumenty perkusyjne w wykonaniu Michała Gosa.
Promise Wonders
Home Made EP

1. Stumbler
2. Where are you?
3. It rocks
4. Thru

Projekt okładki: Pracownia Bodega

Zdjęcie wykonane własnoręcznie gdzieś w Czarnogórze.

Music Is The Weapon, 03.2017Kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 782 590 060

fb: https://www.facebook.com/pg/wonderspromise
bc: https://promisewonders.bandcamp.com/

e-mail (wydawnictwo): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Więcej w tej kategorii: « Let The Boy Decide Królestwo »